Репертоар:

Калеидоскоп

10/18/2017 - 08:21

Нетфликс соопшти дека ќе инвестира осум милијарди долари за производство на сопствени содржини и со тоа ќе ја надмине конкуренцијата.

10/17/2017 - 09:02

Шкотскиот актер Џерард Батлер итно е префрлен во болница, откако преживеа тешка...

10/17/2017 - 08:56

Луѓето кои зборуваат во сон претежно пцујат и се караат со некого, покажуваат податоците...