Репертоар:

Андерграунд

11/24/2017 - 12:57

Младинскиот културен центар денеска го промовира новиот албум на Горан Трајкоски - „Тешкиот глас на новите химни“. 

11/01/2017 - 09:12

Авалон информира дека започнува соработка со македонскиот бенд FUNK SHUI. ...

04/13/2017 - 15:11

Македонската хеви-метал група Steel Temple го објави најновото  за песната ''DEEP'' од нивниот...