Репертоар:

Андерграунд

04/13/2017 - 15:11

Македонската хеви-метал група Steel Temple го објави најновото  за песната ''DEEP'' од нивниот последен албум кој излезе во oктомври 2016. 

03/04/2016 - 12:41

На денешен ден (04.03.1991), пред точно 25 години, во просториите на фабриката на Југотон во...

01/04/2016 - 00:12

The Backdoor Band е македонски рок бенд од Охрид. Составен е од четворица вљубеници на рок...