Репертоар:

Хип хоп

07/13/2016 - 10:26

Вечерва, 13 јули, со почеток од 20:30 часот на Спортското игралиште во Општина Новаци, во рамките на Културното лето Новаци 2016, ќе се одржи забава за млади...

06/21/2015 - 23:47

Skyeye во соработка со B+ production имаат чест и задоволство да ви го престават најновото видео...

02/27/2015 - 13:30

„На запад нешто ново" е името на долгоочекуваниот албум на скопското рап дуо СВП...