Репертоар:

Концерти и фестивали

01/14/2018 - 17:16

Kонцертна свирка (Градска сесија бр.8) на македонскиот џез и фанк гитарист Владимир Василевски – Четкар на 17 јануари со почеток во 21:30 часот во ноќниот клуб „Станица 26“. 

12/20/2017 - 18:58

Во рамки на второто издание на настанот ALL YOU NEED IS LOVE, во петок во салата „Борис...